Úvodní strana Témata článků Ke stažení Odkazy Registrace
Hlavní nabídka

Služby webu

Pro registrované

Školní vzdělávací program
Verze pro tisk Poslat někomu tento článek

Trmická florbalová premiéra
2782 Čtenářů

Na ZŠ Trmice se během školního roku uskuteční nepřeberné množství sportovních akcí pro žáky. Novinkou v letošním kalendáři se stal florbalový turnaj určený pro dívky.

Na ZŠ Trmice se během školního roku uskuteční nepřeberné množství sportovních akcí pro žáky. Novinkou v letošním kalendáři se stal florbalový turnaj určený pro dívky. Jeho premiéra se uskutečnila ve čtvrtek 24. dubna.

V tělocvičně školy se sešla tři mužstva (teda ženstva) a s neuvěřitelným zápalem a vervou se děvčata pustila do takřka sestrovražedných soubojů. V systému „každý s každým“ se tedy odehrála tři utkání, která určila konečného vítěze tohoto turnaje. Stala se jím děvčata z osmé třídy (Ďáblice), na druhém místě skončila děvčata ze sedmičky (Míšenky) a bronzovou příčku po statečném výkonu obsadily Rebelky z 6. třídy.

Zároveň byly uděleny ceny pro nejlepší brankářku, nejužitečnější hráčku a hráčku s nejvyšším počtem dosažených branek. I tyto kategorie si svorně rozdělila děvčata ze všech tří týmů.

První ročník byl vydařený a už teď se těšíme, co přinese příští rok do sportovního světa na naší škole. Přemysl Kadleček, Martin Klener


A tady se mrkněte na fotografie.
Trmická florbalová premiéra | Přihlásit se / Vytvořit účet | 0 Komentáře
Komentáře jsou dílem odesílatele. Nemůžeme ručit za jejich obsah.


© Základní škola Trmice, Tyršova 482 --- webmaster (zavinac) zstrmice (tecka) cz

Založeno na: Postnuke