Úvodní strana Témata článků Ke stažení Odkazy Registrace
Hlavní nabídka

Služby webu

Pro registrované

Školní vzdělávací program
Verze pro tisk Poslat někomu tento článek

Dívky z Trmic okouzlily nejen svou image, ale hlavně florbalovým umem
1901 Čtenářů

Zpráva o krásném úspěchu našich florbalistek...


Předvánoční doba je již tradičně vyplněna florbalovými turnaji různých věkových kategorií. V pátek 28. listopadu 2014 se takového turnaje zúčastnily i dívky ZŠ Trmice, ročník narození 2001-2003. V týmu byly jak hráčky, které se podobného turnaje zúčastnily už vloni, tak dívky, které s florbalem začaly teprve v září.

Po nezbytné přípravě, která spočívala ve vytvoření jednotného dress codu – copánky na hlavách všech hráček – se mohlo začít.

Na začátku turnaje se naše mladé hráčky představily se soupeřem, který byl jedním z aspirantů na celkové vítězství – ZŠ Rabasova. Byť výsledek 0:3 vypadá jednoznačně, naše hráčky měly dostatek příležitostí branku vstřelit, ovšem střelecké štěstí při nich nestálo. Prohra dívky nezlomila a v dalším zápase porazily florbalistky ZŠ Palachova 2:1.

Následovaly vyřazovací boje. V prvním zápase jsme vyřadily po výsledku 3:0 ZŠ Hluboká a v tom druhém se dívkám postavil tým, který byl favorizován a pomýšlel jistě na finálovou skupinu – ZŠ Vinařská. Po velmi vyrovnaném průběhu a výkonu našich hráček na samé hranici jejich schopností jsme z tohoto zápasu odcházeli po nejtěsnější výhře jako vítěz – jako účastníci finálové skupiny, tedy tří nejlepších týmů, které zbyly po vyřazovacích bojích.

Kromě našeho týmu se sem probojovaly ještě dva týmy - náš jediný dosavadní přemožitel, tedy ZŠ Rabasova a ZŠ Povrly. Po výborném a precizním výkonu jsme sice se ZŠ Rabasova – budoucím vítězem celého turnaje – prohráli, přičemž o vítězi rozhodla jediná branka v samém závěru utkání. Naše hráčky po tomto výkonu pochválil i rozhodčí tohoto turnaje.  Chuť si dívky spravily v posledním zápase, kdy rozstřílely ZŠ Povrly 5:0 a rozhodly tím o svém umístění na senzačním 2. místě.

Velikou pochvalu zaslouží celý tým, ve složení Áďa L., Maruška K., Vendy Š., Áďa D., Káťa Š., Niky N., Kristýna Š. a Kája J.

 A tady se můžete podívat na pár fotografií.
Dívky z Trmic okouzlily nejen svou image, ale hlavně florbalovým umem | Přihlásit se / Vytvořit účet | 0 Komentáře
Komentáře jsou dílem odesílatele. Nemůžeme ručit za jejich obsah.


© Základní škola Trmice, Tyršova 482 --- webmaster (zavinac) zstrmice (tecka) cz

Založeno na: Postnuke