Úvodní strana Témata článků Ke stažení Odkazy Registrace
Hlavní nabídka

Služby webu

Pro registrované

Mix z dění ve škole
Verze pro tisk Poslat někomu tento článek

Letošní lyžařské kurzy
1101 Čtenářů

O letošních "lyžácích"...

V letošním školním roce jsme opět uskutečnili lyžařské kurzy ve Skiareálu Telnice pro všechny ročníky školy. Kurz pro 1.-5. ročník proběhl 6.-10. února 2017. Starší žáci se zdokonalovali na kurzu ve dnech 16. až 20. ledna 2017. Letošní zima se po rozpačitém začátku rozjela do své pravé podoby. Nabídla dostatek sněhu a výborné podmínky pro lyžování, čehož naši žáci v plné míře využili. Podle svých schopností s větším či menším úspěchem atakovali sjezdovky Slalomák, Macháček, Buben, Nová, Cvičná a Meva. Lyžařský pobyt na horách nám přinesl mnoho nezapomenutelných zážitků a radostí z pohybu na čerstvém vzduchu.

A co bylo letos na kurzech zajímavého? Nově byl společně s lyžováním zařazen výcvik ve snowboardu. Skupina „sedmi statečných snowboardistů“ svůj úkol zvládla na výbornou. Také byl vytvořen nový rekord v počtu 66 účastníků kurzů.

Velký dík patří těm, kteří oba kurzy pečlivě a obětavě zajišťovali. Zde jsou jejich jména: Mgr. Vladimíra Adámková, Mgr. Jaroslava Nováková, Bc. Jakub Adámek, Mgr. Jan Kotek, Mgr. Martin Kuneš a Mgr. Přemysl Kadleček.

A nezbytná fotogalerie je zde (1.-5. třída) a tady (6.-9. třída).
Letošní lyžařské kurzy | Přihlásit se / Vytvořit účet | 0 Komentáře
Komentáře jsou dílem odesílatele. Nemůžeme ručit za jejich obsah.


© Základní škola Trmice, Tyršova 482 --- webmaster (zavinac) zstrmice (tecka) cz

Založeno na: Postnuke