Úvodní strana Témata článků Ke stažení Odkazy Registrace
Hlavní nabídka

Služby webu

Pro registrované

Mix z dění ve škole
Verze pro tisk Poslat někomu tento článek

Ples absolventů školy
1439 Čtenářů

O letošním plesu absolventů...

Letošní ples absolventů už je hlubokou minulostí. A s odstupem je třeba připomenout, co si říkáme každým rokem: jak je každý ples jiný, vždy něčím nový a ozvláštněný. Čím to? Inu tím, jak je každá devítka jiná. Vždy trošku jiní mladí lidé se svými zájmy, zkušenostmi, nápady. A poslední plesy jsou opravdu originální, s čím dál menším vkladem ze strany učitelů a čím dál větší invencí ze strany absolventů.

A tak jsme letos po úvodní znělce tradičně skvělého big bandu Bonit mohli obdivovat předtančení našeho školního tanečního souboru DanceTr pod vedením paní vychovatelky Žanety. Poté nadešel čas pro slavnostní nástup deváťáků na tóny titulní melodie z filmu Rocky, následovaný slovem paní ředitelky k deváťákům. Oficiální část plesu pokračovala předáváním upomínek, za promítání fotografií z „raného dětství“, a mile-vtipným poděkováním našich absolventů. A pak to přišlo. Nečekaná taneční kreace, jakési vlastní předtančení deváťáků, plné nasazení i jistoty při zvládání tanečních figur, které si absolventi připravili s panem učitelem Standou.

A tato energie našich zanedlouho již bývalých žáků se přenesla na celý ples. Už při následující tradiční vložce školního orchestru Trmikousek se zaplnil parket, abychom z něj slezli až ve čtvrt na dvě po poslední písničce Bonitu! A mezitím nám ještě deváťáci zapěli píseň, zatančili ještě skupinovou sestavu cha-chy a zorganizovali neobyčejně důvtipnou druhou tombolu. Večerem pak provázeli paní učitelka Jitka s kolegy Viktorem a Martinem.

Takže tak nějak se ve zkratce odehrál letošní ples. Jsou to právě čtyři týdny, ale fakt jako by to bylo včera…

Tady pak je pár fotografií.
Ples absolventů školy | Přihlásit se / Vytvořit účet | 0 Komentáře
Komentáře jsou dílem odesílatele. Nemůžeme ručit za jejich obsah.


© Základní škola Trmice, Tyršova 482 --- webmaster (zavinac) zstrmice (tecka) cz

Založeno na: Postnuke