Úvodní strana Témata článků Ke stažení Odkazy Registrace
Hlavní nabídka

Služby webu

Pro registrované

Mix z dění ve škole
Verze pro tisk Poslat někomu tento článek

Cyklistický kurz
1169 Čtenářů

Zpráva z letošního "cykláku"...

Tak jsme letos opět byli na kolech.

Provázelo nás velké štěstí, celý týden jsme měli slunečné počasí. Vyjížděli jsme každý den od školy na Teplicko, Litoměřicko, Děčínsko, Ústecko a okolí. Poprvé jsme také vyzkoušeli horskou etapu. Cyklobus nás vyvezl na Nové Město v Krušných horách. Odtud následovala hřebenovka přes Cínovec na Komáří vížku, Adolfov a Telnici. Odtud jsme absolvovali několik kilometrů sjezd do Chlumce. Had našich cyklistů při sjezdu připomínal blížící se proslulý závod Tour de France. Prostě báječný cyklistický zážitek.

Během kurzu jsme našlapali téměř 200 kilometrů bez zranění a defektů, pouze některé méně trénované jedince občas bolely sedací části těla. Nechyběl ani perfektní servis žáků, například bábovky, ovoce, zelenina a jiné dobroty. Největším sympaťákem kurzu byl vyhlášen v tajném hlasování Dan Pajma ze 6. třídy. Na trasy byl bezvadně materiálně vybaven. Získal cestovatelskou přezdívku „Amundsen“.

Cyklistika nám opět ukázala svou nevšední krásu. Holkám i klukům přejeme, aby o prázdninách najezdili na cestách co nejvíce úspěšných kilometrů.

Velké poděkování patří pedagogům, kteří se na uskutečnění a průběhu kurzu podíleli. Zde jsou jejich jména: Vlaďka Adámková, Kuba Adámek, Martin Kuneš a Přemek Kadleček.

 

A tady, a dále zde, naleznete fotografie…
Cyklistický kurz | Přihlásit se / Vytvořit účet | 0 Komentáře
Komentáře jsou dílem odesílatele. Nemůžeme ručit za jejich obsah.


© Základní škola Trmice, Tyršova 482 --- webmaster (zavinac) zstrmice (tecka) cz

Založeno na: Postnuke