Verze pro tisk Poslat někomu tento článek

10. ročník školního turnaje ve fotbale
105 Čtenářů

Zpráva z tradičního turnaje v kopané...

Opět jsme začátek školního roku uvítali tradičním fotbalovým turnajem. Letos to byl jubilejní 10. ročník. Ve středu 13.9.2017 se na hřišti s umělým povrchem sešla parta fotbalistů z 2. stupně. Za proměnlivého počasí se čtyři družstva utkala systémem „každý s každým“. Specifické hřiště s dřevěnými mantinely nabízelo rychlý fotbal, neustálé střídání útočné a obranné činnosti. Zejména vynikali hráči s dobrou technikou a tvrdou střelou.

A jak to vše dopadlo ve výsledcích?

„Bramborovou medaili“ získalo družstvo FC BRUKLIN. Nejmladší hráči turnaje BULDOČCI vybojovali 3. místo. Finále se odehrálo podle papírových předpokladů mezi AC MILAN a AC ROMA. Po velké bitvě zvítězili nejtěsnějším rozdílem borci AC MILAN a po zásluze vyhráli celý turnaj. Tým AC ROMA tak obsadil 2. místo.

Hráči vítězů AC MILAN: Patrik Joni, Jakub Bittman, Enrique Suchý, Jan Brož, Pavel Husák

Nejlepší brankář: Jakub Hoang (BULDOČCI)

Nejlepší střelec: Patrik Joni (AC MILAN)

Nejlepší hráč: Tomáš Joni (AC ROMA)

Děkujeme všem hráčům a divákům za účast na turnaji a těšíme se někdy příště na další sportovní akce školy.

Přemek Kadleček

Zde najdete fotografie.

10. ročník školního turnaje ve fotbale | Přihlásit se / Vytvořit účet | 0 Komentáře
Komentáře jsou dílem odesílatele. Nemůžeme ručit za jejich obsah.

© Základní škola Trmice, Tyršova 482 --- webmaster (zavinac) zstrmice (tecka) cz

Založeno na: Postnuke