Úvodní strana Témata článků Ke stažení Odkazy Registrace
Hlavní nabídka

Služby webu

Pro registrované

Mix z dění ve škole
Verze pro tisk Poslat někomu tento článek

Den otevřených dveří
496 Čtenářů

O tradiční předvánoční akci...

Ano, opravdu již proběhl tradiční Den otevřených dveří na naší trmické škole. Počasí přálo – navzdory rannímu deštíku se před začátkem programu umoudřilo a po krásném slunečném dopoledni se skončením této akce zavelelo k zimní chumelenici.

Ale to podstatné se stejně odehrávalo uvnitř školy – množství kreativních dílen a následně program žáků a učitelů školy pro návštěvníky. A těch nebylo málo! Na začátku se sice tak trochu „ztratili“ – rozešli se totiž na dvě divadelní představení. Ale pak se škola pořádně zaplnila a bylo plno na různých místech pro tvořivé ruce a srdce. Vyráběly se vánoční koule, originální placky na přišpendlení, zdobily se perníčky, došlo na všelijaké modelování, vystřihování a lepení, stranou nezůstal ani nácvik záchrany lidského života a vůbec péče o tělo v podobě nejrůznějších dobrot, slaných i sladkých…

Po tvořivých dílnách jsme se sešli v tělocvičně a stali se svědky výborných recitačních, hudebních a tanečních výkonů. Atmosféra všechny vtáhla natolik, že jsme si ani nevšimli, jak utíká čas a najednou byl hodinka a půl programu u konce.

Všem našim hostům děkujeme za návštěvu, aktivitu a spoluvytváření krásné předvánoční atmosféry a především přejeme krásný sváteční čas v kruhu nejbližších i přátel.

Fotogalerie, z různých zdrojů, jsou celkem tři. Podívejte se sem, tam a tady.
Den otevřených dveří | Přihlásit se / Vytvořit účet | 0 Komentáře
Komentáře jsou dílem odesílatele. Nemůžeme ručit za jejich obsah.


© Základní škola Trmice, Tyršova 482 --- webmaster (zavinac) zstrmice (tecka) cz

Založeno na: Postnuke