Úvodní strana Témata článků Ke stažení Odkazy Registrace
Hlavní nabídka

Služby webu

Pro registrované

Mix z dění ve škole
Verze pro tisk Poslat někomu tento článek

Návštěva přípravné třídy a 2. A v Pampalánii
396 Čtenářů

O Pampovi a Lánii. Že jste o nich ještě neslyšeli? Tak čtěte...


Pampa a Lánie… znáte je? Já jsem se s nimi seznámila ve čtvrtek 7. prosince.

Opičího kluka Pampu a opičí holku Lánii najdete v dětském zábavním centru v Ústí nad Labem na Severní Terase, které se jednoduše jmenuje podle nich – Pampalánie. Dopoledne plné zábavy zde prožily děti z přípravky a z 2. A. Vlastně se také proměnily v malé opičky a opičáky, neboť zdolávaly nejrůznější překážky, skákaly na trampolínách, šplhaly na věž, klouzaly se na skluzavkách i na tobogánu, bobovaly (a to i bez sněhu!), brodily se v barevných míčcích nebo jimi střílely z děla. Běhání, skákání, prolézání – to jednoho pořádně unaví. A tak nesměla chybět vydatná svačinka připravená maminkami či tatínky. A pak už zase hurá na atrakce. Panečku, to byl pořádný tělocvik!
Děti odcházely sice unavené, ale spokojené. Řada z nich při zpáteční cestě v autobuse usnula. A já vám řeknu jedno: opravdu mi bylo moc líto, že už nejsem malá holka. Jééé, jak já bych se tam taky vyřádila! 

A abyste si uměli alespoň trošku představit tu super zábavu, přinášíme pár fotografií. A vězte: Děti focené v pohybu = spousta rozmazaných záběrů čili fotografických rébusů.

MaMa
Návštěva přípravné třídy a 2. A v Pampalánii | Přihlásit se / Vytvořit účet | 0 Komentáře
Komentáře jsou dílem odesílatele. Nemůžeme ručit za jejich obsah.


© Základní škola Trmice, Tyršova 482 --- webmaster (zavinac) zstrmice (tecka) cz

Založeno na: Postnuke