Úvodní strana Témata článků Ke stažení Odkazy Registrace
Hlavní nabídka

Služby webu

Pro registrované

Mix z dění ve škole
Verze pro tisk Poslat někomu tento článek

Vánoční koncert 2017
548 Čtenářů

O našem vánočním koncertě...

Již hodně dlouhou tradici má také vánoční koncert trmické základní školy. Ze skromnějších začátků vyrostl v akci, za kterou by se prý nemusela stydět žádná „zuška“, tedy základní umělecká škola.

A opravdu, prima výkony mladých klavíristek a klavíristů, zpěvaček a zpěváků střídala vskutku výborná sborová čísla mladších i starších žáků, a také učitelské scholy. Potěšilo recitační vystoupení. Vtipné a výrazné bylo předvedení několika scén vánoční hry hereckou skupinou třeťáků se zaskakující paní učitelkou Karin Jelenovou. Oduševněle zněly skladby v podání učitelského flétnového kvartetu i píseň Děkuji, jejímž autorem je pan učitel Drahoš Straněk. A se svým příspěvkem nechyběl samozřejmě ani školní orchestr Trmikousek.

Celým večerem, jenž nakonec dosáhl rozměrů klasického hodinu a půl trvajícího koncertu, provázela paní ředitelka Marie Gottfriedová, která na závěr koncertu s několika kolegyněmi a jednou žákyní zazpívala slavnou Modlitbu pro Martu. Lepší přání pro (nejen) naši společnost s jejími politickými, společenskými, kulturními, sociálními a obecně lidskými nejistotami asi nemohlo zaznít. Soudě minimálně podle dlouhotrvajícího potlesku dojatého publika, které dorazilo v hojném počtu, navzdory nepřízni počasí i chladu trmického kostela.

Nechť tedy mír zůstává s touto krajinou…

Fotografie můžete zhlédnout tady.
Vánoční koncert 2017 | Přihlásit se / Vytvořit účet | 0 Komentáře
Komentáře jsou dílem odesílatele. Nemůžeme ručit za jejich obsah.


© Základní škola Trmice, Tyršova 482 --- webmaster (zavinac) zstrmice (tecka) cz

Založeno na: Postnuke