Úvodní strana Témata článků Ke stažení Odkazy Registrace
Hlavní nabídka

Služby webu

Pro registrované

Mix z dění ve škole
Verze pro tisk Poslat někomu tento článek

Letošní lyžařské kurzy
446 Čtenářů

Počasí navzdory se podařilo zrealizovat výjezdy za sněhem...

Na základě velkého zájmu žáků jsme i v letošním roce uspořádali lyžařské výcvikové kurzy, do kterých byla zařazena i výuka pro snowboardisty. Kurzy jsme realizovali formou každodenního dojíždění do lyžařského Skiareálu Telnice. První kurz pro žáky 6. až 9.ročníku proběhl ve dnech 24.-30.1.2018 (vyjma soboty a neděle…). Žáci 1.-5. tříd se pak vydali do hor v týdnu od 5. do 9. února.

Letošní zima (zatím) nebyla příliš nakloněna sportovním radovánkám. Byly vysoké teploty a trvalý nedostatek sněhu. Přesto jsme oba kurzy zdárně a se ctí absolvovali. Chválíme pracovníky Skiareálu Telnice, kteří díky velkému úsilí vytvořili lyžařům dobré podmínky na sjezdovkách.

Žáci si pobyt v Krušných horách patřičně užili. Jejich spokojené a radostné tváře mluvily za vše. Opět se potvrdilo, že pobyt na horském vzduchu patří k nejzdravějším sportovním aktivitám. Oba kurzy zvládlo dohromady 59 účastníků.

Velký dík patří těm, kteří kurzy pečlivě a obětavě zajišťovali. Zde jsou jejich jména: Mgr. Vladimíra Adámková, Mgr. Jan Kotek, Ing. Jakub Adámek a Mgr. Přemysl Kadleček.

A zde (mladší žáci) a potom ještě tady (ti starší) objevíte fotoreportáže.
Letošní lyžařské kurzy | Přihlásit se / Vytvořit účet | 0 Komentáře
Komentáře jsou dílem odesílatele. Nemůžeme ručit za jejich obsah.


© Základní škola Trmice, Tyršova 482 --- webmaster (zavinac) zstrmice (tecka) cz

Založeno na: Postnuke