Úvodní strana Témata článků Ke stažení Odkazy Registrace
Hlavní nabídka

Služby webu

Pro registrované

Mix z dění ve škole
Verze pro tisk Poslat někomu tento článek

Ples absolventů
257 Čtenářů

Zpráva z letošního plesu absolventů na sále U Kastnerů v Trmicích...A to podruhé - poprvé nějak vypadla...

 

Jo, jo. Už je to tak.  

Projekt „Ples absolventů“ je opravdu minulostí. Dlouho-, středně- i krátkodobé plánování už došlo svého naplnění. Realizace proběhla a nezbývá než projekt vypořádat, zhodnotit a sepsat závěrečnou zprávu.

Ale nebojte, bude stručná.

Všechny indikátory byly splněny a podpořené osoby byly skutečně podpořeny. Navíc byly i velkou podporou. Skvělí rodičové a příbuzní se postarali o tombolu, pohoštění i atmosféru. Dobře naladění pedagogové byli znamenitými a všemu otevřenými průvodci všech projektových aktivit. A hlavní aktéři – absolventi – pokračovali v již pomalu nastolené tradici péče o pestrý  a bohatý program vlastního projektového záměru, tedy plesu. A musíme konstatovat, že se úkolu zhostili úžasně, a získávají tedy velkou jedničku.

A tak jsme byli svědky a zároveň účastníky akce, která všechny zúčastněné nadchla a vybudila k spontánní zábavě, prohloubení vzájemného poznání i elegantnímu pohybu na parketu.

Nakonec ještě velké díky všem zapojeným členům projektového týmu, kteří se postarali o hladký průběh celého večera! Včetně senzačního Big Bandu Bonit!

Tady je krátký náhled do fotoreportáže.
Ples absolventů | Přihlásit se / Vytvořit účet | 0 Komentáře
Komentáře jsou dílem odesílatele. Nemůžeme ručit za jejich obsah.


© Základní škola Trmice, Tyršova 482 --- webmaster (zavinac) zstrmice (tecka) cz

Založeno na: Postnuke